Відбувся черговий прийом громадян заступником голови обласної ради Володимиром Григоровичем Заковоротним.

В. Заковоротний проводить прийоми громадян у приміщенні обласної ради і виїзні прийоми в двох районах області – Нововодолазькому і Великобурлуцському. Як правило, люди приходять по допомогу в рішенні житлово-побутових і матеріальних проблем. Частина питань, з якими звертаються люди, пов'язані з наданням підтримки у захисті своїх прав при зверненні в різні інстанції, зокрема правоохоронні органи.

На прийом приходять не тільки за допомогою, але і з конкретними пропозиціями по поліпшенню життєвого рівня людей. Так, на останньому виїзному прийомі в Нововодолазькому районі один з відвідувачів поділився своїми пропозиціями по створенню комплексної програми розвитку району, поліпшення в регіоні інвестиційного клімату. В. Заковоротний завіряє, що такі пропозиції не залишаться без уваги, і вивчатимуться фахівцями.

В кожному випадку В. Заковоротний надає відвідувачам необхідну консультаційну допомогу або, коли це необхідно, особисто звертається з депутатським зверненням у відповідні державні або громадські структури за сприянням в рішенні проблем людей.

В. Заковоротний проводить прийоми громадян у прміщенні Харківської обласної ради кожен третій вівторок місяця з 15.00 до 18.00. Виїзні прийоми проходять в приміщеннях райрад кожен третій четвер по непарних місяцях у Великобурлуцькому, по парних – у Нововодолазькому районах з 9.00.

 


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я