Сьогодні члени журі літературного конкурсу ім. О.С. Масельського зібралися на своє підсумкове засідання, в ході якого вони підвели підсумки конкурсу і визначили роботи, які принесуть своїм творцям дипломи лауреатів та дипломантів в кожній з чотирьох номінацій: «Проза», «Поезія», «Драматургія» і «Публіцистика».

Ознайомившись з роботами та обговоривши сьогодні оцінки, виставлені кожним з членів журі, було ухвалено рішення не присуджувати 1 премію в номінації «Драматургія», а присудити лише друге і третє місця.

В цілому ж члени журі відзначили високий професійний рівень авторів, що зайняли призові місця. На думку одного з членів журі, літературного критика, члена Національного союзу письменників України Володимира Брюггена, «деякі твори можна назвати особливим успіхом нинішнього конкурсу».

Імена переможців літературного конкурсу ім. О.С. Масельського стануть відомі 12 грудня 2008 року під час урочистої церемонії нагородження, яка відбудеться в Будинку вчених.

Довідка: Для участі в II обласному конкурсі ім. О.С. Масельського на кращий літературний твір було допущено 59 робіт:  з них, «проза» – 14; «поезія» - 28; «публіцистика» - 12; «драматургія» - 5.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я