У редакції газети «Слобідський край» відбулася пряма телефонна лінія із заступником голови обласної ради Сергієм Черновим, який відповів на дзвінки читачів.

Найактуальніша сьогодні тема – підвищення цін після виборів. На запитання про те, що може зробити обласна рада в цій ситуації, С.Чернов відзначив, що обласна рада, як представницький орган влади в регіоні, не має повноважень у регулюванні цін. В той же час облдержадміністрація може пом'якшити ситуацію для населення, знизивши торгові надбавки. Саме так і чинять, наприклад, у Москві. Певні «важелі» є і в контролюючих органів, які відстежують ситуацію у сфері ціноутворення. Проте С.Чернов підкреслив, що в ринкових умовах штучне формування цін неринковими методами може дати негативний ефект.

Читачі просили допомоги у заступника голови обласної ради у вирішенні суперечливих питань, пов'язаних із землею. С. Чернов пообіцяв розібратися в ситуації і дати відповіді читачам. Кажучи про процес видачі земельних ділянок, ініційований обласною радою, С. Чернов повідомив, що в обласну раду звернулося вже понад 18 тис. жителів області із заявами про надання ділянок. Він відзначив також, що обласна рада робить все можливе, щоб полегшити громадянам процедуру оформлення документації на землю.

Кажучи про причини перенесення на 16 жовтня наступного пленарного засідання сесії обласної ради, Сергій Чернов підкреслив, що це не було пов'язано з тим, що до порядку денного включені питання про звіт губернатора і висловлення йому недовіри. За словами С.Чернова, перенесення термінів викликане необхідністю включити до порядку денного засідання ще не менше 15 питань, що вимагають невідкладного розгляду депутатським корпусом.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я