Дорогі друзі, дорогі наші гості!


Я не знаходжу слів, щоб висловити мою вдячність за таку високу оцінку. Це не моя оцінка. Ця оцінка заслуговується роками. Щоб отримати таку нагороду потрібно багато трудитись. Я роблю це вже вісімдесят шостий рік. За цей час я написав багато робіт, в яких, як можу, оспівую долю нашого народу, його героїзм, невгамовну та незгасиму любов до своєї Вітчизни.

Не можу не згадати сьогодні незабутнього Олександра Степановича Масельського. Він вже у могилі. Всі ми будемо там у свій час. Але як говорив Іоанн Златоуст, кістки великих людей продовжують вчити нас благородності. І могили отців, братів наших  навчають нас. Вони нагадують нам, що над злиднями, страшними війнами, голодом та холодом беруть гору  душа, тепло, віра нашого народу. Віра – фундамент.

Христос говорить: „Будьте досконалими, як Отець небесний досконалий”. Немає межі цьому вдосконаленню. Закликаю вас до цього, мої дорогі! Не треба думати над цим. Потрібно вірити серцем. Коли людина віддає незгасиме тепло свого серця, вона здобуває безсмертя.

Бажаю вам доброго здоров’я, радості. Нехай ваша праця буде вашою розрадою, це найвища нагорода. Я закликаю вас: допомагайте один одному вдосконалюватись. З великим болем я слухаю, як нерозумні оратори знаходять сили принижувати один одного. Це отрута,  смертельна отрута. Для них і для народу. Необхідно підтримувати один одного.

Як  митрополит, пишу вірші, пісні, колядки перед Різдвом. Не даю хворобі брати наді мною гору, моє серце сповнюється торжеством, яке возносить людину до небачених висот. Бажаю вам досягти цих висот. Тіштесь успіхами один одного, і ми збудуємо міцну державу.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я