Шановні Харків'яни та мешканці Харківської області!

Відповідно до Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» Харківська обласна рада розпочинає громадські обговорення стосовно присвоєння Харківській обласній бібліотеки для дітей імені Героя Радянського Союзу

Сипала Івана Мироновича та перейменування її у КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДІТЕЙ ІМ. І. М.СИПАЛА». Сипало Іван Миронович народився 14 червня 1922 році у селищі Зачепилівка Харківській області в сім’ї селян-хліборобів. У годи Великої вітчизняної війни Сипало І.М. був командиром стрілецької роти 12-го гвардійського полку 5-ої гвардійської стрілецької дивізії 11-ої гвардійської армії. За операцію «Багратіон» він був удостоєній звання Героя Радянського Союзу.

У мирний час Сипало Іван Миронович вніс вагомий внесок у розвиток української культури, понад 30 років сприяв розбудові закладів культури Харківщини. Обіймав посади: завідувача відділу культурно-просвітницьких закладів, заступника начальника управління культури виконкому Харківської обласної ради народних депутатів, директора Харківської обласної бібліотеки для дітей (1966-1973), директора Книжкової палати УРСР.

Перебуваючи на посаді директора Харківської обласної бібліотеки для дітей (1966-1973), Сипало І.М. значно удосконалив роботу закладу. Під його керівництвом бібліотека стала авторитетним освітньо-культурним закладом, - за досить короткий термін здійснила значний виток у своєму розвитку, якісно підвищилася діяльність усієї мережі дитячих бібліотек Харківської області.

Іван Миронови Сипало пішов із життя у 2002 році.

Пропозиції щодо перейменування Харківської обласної бібліотеки для дітей надійшли до Харківської обласної ради від трудового колективу Харківської обласної бібліотеки для дітей та ХАРКІВСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМІТЕТУ МІЖНАРОДНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ СПІЛКИ УЧАСНИКІВ ВІЙНИ.

З додатковою інформацією можна ознайомитися в Харківській обласній бібліотеки для дітей за адресою: м. Харків, вул. Артема, 43, конт. тел. 700-42-19.

Пропозиції з даного питання просимо надсилати до Харківської обласної ради за адресою: м. Харків, вул. Сумська, 64 (на паперовому носії) або на електрону адресу Харківської обласної ради (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Громадське обговорення триватиме протягом 2 місяців з моменту опублікування даного оголошення.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я