ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання розпорядження голови обласної ради від 06 липня 2017 року № 110 «Про визначення процедури та укладання договорів оренди об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та враховуючи протокол засідання конкурсної комісії з передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 16 травня 2017 року № 1, обласна рада оголошує конкурс на право оренди комунального майна:

 

1. Назва об’єкта оренди та його місцезнаходження: нежитлові приміщення будівлі, літ. «А-9», розташованої за адресою: м. Харків, вул. Гвардійців Широнінців, 43д.

Балансоутримувач: КЗ «ХАРКІВСЬКИЙ ВИЩИЙ КОЛЕДЖ МИСТЕЦТВ».

Коротка характеристика об’єкта оренди: нежитлові приміщення 1-го поверху (кімн. № 7) корисною площею 14,6 м2 та місця спільного користування площею 14,0 м2 будівлі, літ. «А-9».

Умова конкурсу на право укладання договору оренди: стартова орендна ставка – 4 % за рік від вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності, для розміщення буфету, який не здійснює продажу товарів підакцизної групи, у навчальному закладі;

2. Назва об’єкта оренди та його місцезнаходження: нежитлове приміщення будівлі, літ. «Б-7», розташованої за адресою: м. Харків, просп. Московський, 195.

Балансоутримувач: КЗОЗ «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР УРОЛОГІЇ І НЕФРОЛОГІЇ ім. В. І. ШАПОВАЛА».

Коротка характеристика об’єкта оренди: нежитлове приміщення 1-го поверху (кімн. № 54) загальною площею 28,0 м2, у тому числі місць спільного користування площею 7,3 м2, будівлі, літ. «Б-7».

Умова конкурсу на право укладання договору оренди: стартова орендна ставка – 8 % за рік від вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності, для розміщення аптечного пункту, що реалізує готові ліки;

3. Назва об’єкта оренди та його місцезнаходження: нежитлове приміщення з допоміжними спорудами: будівля, літ. «А-1», будівля, літ. «Б», будівля, літ. «В», розташовані за адресою: Харківська область, Дергачівський район, смт Вільшани, вул. Ганни Шупенко, 5.

Балансоутримувач: ОКП ХОР «ЗНАХІДКА».

Коротка характеристика об’єкта оренди: нежитлове приміщення з допоміжними спорудами загальною площею 171,8 м2, а саме: будівля, літ. «А-1», площею 118,8 м2; будівля, літ. «Б», площею 50,9 м2; будівля, літ. «В», площею 2,1 м2.

Умова конкурсу на право укладання договору оренди: стартова орендна ставка – 8 % за рік від вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності, для розміщення аптеки, що реалізує готові ліки;

4. Назва об’єкта оренди та його місцезнаходження: нежитлове приміщення будівлі, літ. «А-1», розташованої за адресою: Харківська область, Дергачівський район, смт Козача Лопань, вул. Кооперативна, 3-Б.

Балансоутримувач: ОКП ХОР «ЗНАХІДКА».

Коротка характеристика об’єкта оренди: нежитлового приміщення загальною площею 153,1 м2 будівлі, літ. «А-1».

Умова конкурсу на право укладання договору оренди: стартова орендна ставка – 8 % за рік від вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності, для розміщення аптеки, що реалізує готові ліки;

5. Назва об’єкта оренди та його місцезнаходження: нежитлові приміщення головного корпусу, літ. «А-7», розташованого за адресою: м. Харків, вул. Клочківська, 337А.

Балансоутримувач: КЗОЗ ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 1.

Коротка характеристика об’єкта оренди: нежитлові приміщення
1-го поверху загальною площею 9,5 м2 та місця спільного користування площею 1,5 м2 головного корпусу, літ. «А-7».

Умова конкурсу на право укладання договору оренди: стартова орендна ставка – 18 % за рік від вартості майна, визначеної суб’єктом оціночної діяльності, для розміщення торговельного об′єкта з продажу непродовольчих товарів.

 

Додаткові умови конкурсу на право укладення договору оренди для об’єкта:

  1. Сплата орендної плати у вигляді завдатку в розмірі не менше, ніж орендна плата за три місяці (у разі порушення Орендарем зобов’язань зі сплати орендної плати, він має відшкодувати збитки в сумі, на яку вони перевищують розмір завдатку. Завдаток, перерахований несвоєчасно або не в повному обсязі, стягується на користь обласного бюджету та Балансоутримувача).
  2. Ефективність використання об’єкта оренди за призначенням, визначеним договором оренди та зазначення терміну дії договору оренди.
  3. Утримання об’єкта та прилеглої території в належному санітарно-технічному стані.
  4. Дотримання вимог експлуатації об’єкта оренди, в т.ч. екологічних, санітарно-епідеміологічних, протипожежних норм.
  5. Переможець конкурсу на право оренди комунального майна зобов’язаний укласти договір на проведення незалежної оцінки об’єкта оренди з переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, визначеним Харківською обласною радою та сплатити витрати за надані послуги по її проведенню.

 

Учасникам конкурсу необхідно надати до канцелярії обласної ради такі документи:

  •  заяву на участь у конкурсі;
  •  конкурсні пропозиції, які включають: зобов’язання щодо виконання умов конкурсу (відображаються в проекті договору оренди), пропозиції до договору оренди (варіанти поліпшення орендованого майна); пропозиції щодо забезпечення зобов’язань зі сплати орендної плати (завдаток, відображається в проекті договору оренди). Конкурсні пропозиції надаються в окремому конверті з написом “На конкурс”, запечатаному печаткою учасника конкурсу.
  •  відомості про учасника конкурсу:

а) для учасників, які є юридичними особами:

-    документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

-    належним чином завірені копії установчих документів;

-    виписку чи витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;

-    звіт про фінансові результати, з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей (платоспроможність);

-    довідку від учаснику конкурсу про те, що до нього не порушено справу про банкрутство довільної форми;

б) для учасників, які є фізичними особами:

-    копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

-    виписку чи витяг з Єдиного державного реєстру фізичних осіб – підприємців – для фізичних осіб;

-    декларацію про доходи або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку;

Кінцевий термін прийняття заяв про участь у конкурсі, підтверджуючих документів та конкурсних пропозицій по 21 липня 2017 року (включно).

Конкурс відбудеться 27 липня 2017 року.

Документи приймаються за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 64
(каб. № 94), контактний тел. (057) 700-07-44.

 

Заступник начальника управління

з питань комунальної власності,

начальник відділу по роботі з

керівниками субʾєктів спільної

власності та майнових відносин

виконавчого апарату обласної ради                                       І. Потопальська

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я