Відбулося засідання постійної комісії з питань екології, надзвичайних ситуацій і ліквідації їх наслідків. Депутати розглянули профільне для комісії питання «Про проект Комплексної програми охорони навколишнього середовища в Харківській області на 2007-2011 рр. і подальшу перспективу до 2020 р.».

Комісія відправила проект Програми на доопрацювання, вважаючи, що програма не відповідає реальним можливостям обласного бюджету. Розробники програми в особі фахівців Українського науково-дослідного інституту екологічних проблем підрахували, що для комплексного вирішення проблем області до 2020 року за програмою з різних джерел необхідно виділити в цілому 1,103 млрд. гривень. Депутати висловили ряд зауважень за проектом Програми і запропонували розробникам адаптувати проект документа до реальних можливостей обласного бюджету.

Члени комісії не підтримали проект рішення про надання Всеукраїнської організації «Союз організацій інвалідів України» пільг по орендній платі. На думку голови комісії О. Донського, замість того, щоб надавати пільги однієї з безлічі громадських організацій, необхідно розглянути можливість виділення громадській організації адресної допомоги з обласного бюджету.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я