У приміщенні Харківського науково-дослідного і проектний-конструкторського інституту «Енергопроект» відбувся міжнародний круглий стіл «Участь, завдання і роль проектний-конструкторських організацій Харківського регіону в здійсненні стратегії розвитку ядерної енергетики України до 2030 р.»

У обговоренні актуальних питань ядерний-енергетичної безпеки України, російсько-української співпраці і реалізації спільних проектів в цій сфері взяли участь Директор інституту ВАТ ХІ «Енергопроект» Олег Бланар, начальник управління ПЕК ХОДА Василь Без'язичний, голова постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу Євген Мураєв, віце-президент ДП НАЕК «Енергоатом» (м. Київ) Володимир Бронніков, начальник виробничо-технічного відділу Ніжегородського інституту «Атоменергопроект», (м. Нижній Новгород, РФ) Валерій Сеноєдов.    

О.Бланар вказав на те, що сьогодні в світі до тенденцій в світовій атомній енергетиці застосовують слово «ренесанс» - відродження. «Багато країн в світі не тільки не збираються відмовлятися від атомної енергетики, але заявляють про намір її розвивати. Це пов'язано з низькою собівартістю електроенергії, виробленої на атомних  електростанціях. Фактично, в світі до 2020 року потужності на атомних електростанціях подвояться», - сказав він.

На думку О.Бланара, особлива увага українським фахівцям, що працюють в області атомної енергетики, варто обернути на російський досвід – які кроки виявилися вдалими, а від яких варто утриматися, оскільки за останні роки Росія значно просунулася в цій області.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я