Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства, на якому було розглянуто 11 питань порядку денного.

Депутати погодилися з необхідністю створити експертну комісію, яка наступного року повинна буде визначити, хто із запропонованих кандидатур найбільш гідний привласнення звання «Почесний громадянин Харківської області» і вручення цінного подарунка у вигляді наручного годинника з логотипом «Голова Харківської обласної ради».

Крім того, члени комісії дали згоду на прийняття в комунальну власність територіальних громад області нежилого приміщення дитячого відділення Державної лікувально-профілактичної установи «Відділкова лікарня ст. Куп’янськ», яке буде перепрофільовано в міжрайонний хоспіс. Планується, що в перспективі послугами даного хоспіса зможуть скористатися жителі Куп’янського, Шевченківського і Двурічанського районів, що мають потребу.

Депутати розглянули також ряд питань, що стосуються управління комунальною власністю територіальних громад області. В. Святаш переконаний, що такі питання слід розглядати на спільних засіданнях двох комісій – профільної і комісії з питань спільної власності територіальних громад області.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я