Відбулася робоча нарада по обговоренню питань щодо внесення змін до обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє». Нараду було скликано за дорученням голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, яке вона дала під час регіонального Форуму старост в грудні минулого року.

Нараду провела віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, керівник Центру розвитку громад, заступник голови Конкурсного комітету «Разом в майбутнє», голова бюджетної комісії обласної ради Людмила Немикіна.

У нараді взяли участь віце-президенти Асоціації, керівники відповідних її секцій. Голова Чугуївської районної ради Ірина Постнікова, Наталинський сільський голова Олена Третяк, Вовчанський міський голова Анатолій Степанець. Пісочинський селищний голова Олег Чернобай взяв участь у нараді онлайн. Також участь у нарада взяла заступник начальника управління з питань територіального та місцевого розвитку та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради Олена Мороз.

Учасники наради обговорили пропозиції стосовно змін умов проведення конкурсу, участі в ньому та особливостей проєктів, що мають бути взяті до розгляду Конкурсним комітетом. Листи з пропозиціями надходили від громад. Вирішили опрацювати та надати пропозиції на засідання Конкурсного комітету для подальшого – в разі прийняття – винесення на розгляд пленарного засідання Харківської обласної ради, уповноваженої вносити зміни до Положення про Конкурс.

IMG_5838
IMG_5813
IMG_5818
IMG_5823
IMG_5832

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я