На засіданні постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради були розглянуті пропозиції Харківської обласної державної адміністрації щодо ремонту доріг місцевого значення.

Пропозиції стосувались розподілу коштів субвенції з державного бюджету на фінансове забезпечення ремонту доріг комунальної власності на 2022 рік, та перелік цих доріг.

Як проінформував директор ДП "Дороги Харківщини" Ігор Турченко, по всім дорогам, які увійшли до переліку, пролягають маршрути шкільних автобусів та автобусні маршрути загального користування.

«Зокрема, до переліку включена дорога Валки - Пархомівка (Богодухівський район), на ремонт якої виділяється 67 млн грн. Об’єкт знаходиться в аварійному стані. Дорога з’єднує дитячий садочок, школу та Пархомівський музей, який буде ремонтуватись цьогоріч, як історична пам’ятка.

У перелік також увійшла дорога Золочів – Козача Лопань, на якій торік відремонтували аварійний міст. Це також шкільний та автобусний маршрут. Заплановані роботи дозволять повністю завершити ремонт дороги.

У Чугуївському та Куп’янському районах  запланований ремонт дороги Старий Салтів – Приколотне. Цю дорогу ремонтуємо вже третій рік, а в цьому році – планується довести ремонт до кордону з Великобурлуцькою громадою. Наголошу, що по цій дорозі жителі Великого Бурлука їздять у Вовчанську районну лікарню», - повідомив Ігор Турченко.

Голова комісії з питань бюджету Людмила Немикіна зазначила, що керівництво ДП «Дороги Харківщини» ретельно підходить до вибору об’єктів для ремонту.

«З року в рік стан доріг області покращується У бюджеті на цей рік закладена значуща сума коштів на розв'язання проблеми ремонту доріг. Сподіваємось, що мешканці громад області відчують, що можливості місцевих транспортних артерій, а особливо ті, де пролягають шкільні маршрути, будуть достойними», - сказала голова комісії з питань бюджету.

IMG_7226
IMG_7220
IMG_7227
IMG_7221
IMG_7232

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я