Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко ознайомилася з ходом ремонтних робіт у Харківській обласній дитячій клінічній лікарні №1.

Як розповіла Генеральний директор Харківської обласної клінічної лікарні  Оксана Піонтковська, цього року на двох лікувальних корпусах замінено дах, на завершальній стадії утеплення будівель.

«Утеплення одного лікувального корпусу вже завершено. Згодом буде утеплено ще одну будівлю. Це нам дозволить економити на оплаті енергоносіїв, - сказала Оксана Піонтковська. – Також відремонтовано перехід між корпусами, зараз завершується ремонт вхідної групи головного корпусу».

Цього року коштом обласного бюджету для хірургічного корпусу було закуплено ліжка. Лікарні необхідний транспорт для поїздок вузькопрофільних лікарів до громад області на медичне обстеження дітей.

«Надання якісних медичних послуг маленьким жителям області – дуже важливе питання. Особливо це стосується найвіддаленіших куточків регіону. Тому дуже важливо, що лікарі виїздять на медичне обстеження дітей у сільську місцевість, - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.  – Подивимось, чим зможемо допомогти лікарні з придбанням авто, яке зможе перевозити до 10 фахівців. Адже саме такий запит мають громади».


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я