Фінансування передбачено з обласного бюджету, зміни до якого затвердили у ході пленарного засідання VIII сесії Харківської обласної ради VIII скликання.

«Я вважаю, що одним з важливих рішень є виділення коштів на низку інфраструткурних об’єктів. Вони є стратегічними для нашої області. Це масштабні і потрібні регіону проєкти. Зробити ПКД – недешево і не завжди громади  можуть собі це дозволити.  А без проєктно-кошторисної документації отримати кошти з державного бюджету на реалізацію цих проєктів неможливо», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

За словами очільника Харківської облдержадміністрації Олександра Скакуна, наступного року у регіоні планується  будівництво низки масштабних інфраструктурних об’єктів.  Але за умови підтримки держави.

«Ми хочемо, щоб 2022 – був роком «Великого будівництва» у регіоні. Це мають бути масштабні об’єкти у різних сферах, зокрема  спортивні.  Як приклад, стадіон у П’ятихатках. Він був зруйнований перед чемпіонатом Євро – 2012. Там хотіли побудувати новий стадіон, але ці плани не реалізувалися і зараз там руїни. Дуже важливо відновити цей об’єкт, адже він знаходиться у великому мікрорайоні. У планах  також зробити поруч комплекс Олімпійського резерву.  Зараз спеціалісти розробляють проєктно-кошторисну документацію, ми будемо відстоювати цей проєкт  у Києві. Плануємо, що весною 2022 року вже почнемо будівельні роботи.  У планах і будівництво стадіону в Краснограді, який вже давно обіцяли місцевим жителям», - сказав Олександр  Скакун.

Також за словами очільника облдержадміністрації, розглядається питання щодо будівництва нової обласної лікарні, яка  буде розташована у зручній та комфортній для людей будівлі, з сучасним обладнанням та фаховими лікарями.

 

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я