Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва взяла участь в урочистих заходах з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Вшанувати внесок людей старшого віку, ветеранів війни та праці, ветеранів збройних сил, учасників бойових дій АТО/ООС у розвиток Харківщини та збереження миру в регіоні прийшли також представники обласної державної адміністрації, міської ради, громадських організацій.

Як розповів голова Ради обласної організації ветеранів Анатолій Хіневич, ветеранські організації працюють в усіх районах міста та громадах області. Значну увагу приділяють патріотичному вихованню молоді, а також розвитку волонтерського руху, зокрема, допомозі одиноким людям.

Заступниця голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва передала вітальні слова від голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко та усього депутатського корпусу.

«Сьогодні, кажуть, свято людей похилого віку. Втім, особисто я вважаю, що усі присутні тут, хто провадить масштабну громадську роботу та має активну соціальні позицію, - люди не похилого, а саме поважного віку! Наші ветерани ніколи не перед ким не схилялися! Тому дозвольте мені перейменувати цей день у свято людей поважного віку, - звернулася до учасників урочистостей Валерія Мураєва.

Саме повага до кожного з вас, це те, що є у нас в серцях. Ми спираємося на ваш досвід, дослухаємося до ваших мудрих порад. Ваше життя складне, насичене і, водночас, дуже цікаве. Ви щодня доводите усім нам, що для людини немає жодних перешкод, якщо вона працює на благо. У скрутні часи ми звертаємося до вас, дорогі ветерани, за порадою, за добрим словом. Ви надихаєте, допомагаєте формувати плани на майбутнє – ваш досвід безцінний. Хочу побажати вам беззаперечної поваги від усіх: влади, дітей, близьких, нащадків. Будьте здорові та щасливі, живіть у мирі та затишку ще довго років. Дякую вам за те, що ви є!».

За сумлінну працю, високий професіоналізм, миротворчу, благодійну та громадську діяльність, значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху подяки голови Харківської обласної ради вручені керівникам та активістам ветеранських організацій Харкова та області.

IMG_5661
IMG_5666
IMG_5670
IMG_5674
IMG_5680
IMG_5681
IMG_5682
IMG_5687
IMG_5705
IMG_5712
IMG_5717
IMG_5725
IMG_5731
IMG_5734
IMG_5740
IMG_5744

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я