Виїзний семінар-практикум з надання методичної допомоги відбувся 27 вересня для територіальних громад Чугуївського району.  В ньому взяли участь  представники громад Вовчанська, Чугуєва, Малинівки, Новопокровки, Печеніг, Слобожанського, Старого Салтова, Чкалівського. Семінар пройшов у приміщенні Чугуївської районної ради.

В заході взяли участь  голова Чугуївської районної ради Ірина Постнікова, начальник управління з питань територіального і місцевого розвитку та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Наталія Пугач, начальник відділу територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту обласної ради Олена Мороз, представники Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Олена Мороз звернула увагу присутніх, що метою обласного конкурсу кращих практик місцевого самоврядування «Крок до успіху», який започаткований у 2021 році, є відбір, визначення і поширення успішних практик органів місцевого самоврядування Харківської області щодо реалізації проєктів, програм, комплексу заходів, що позитивно впливають на сталий розвиток громади.

На семінарі розглядалось також питання розбудови ефективної системи надання медичних послуг населенню шляхом фінансової підтримки місцевих ініціатив, соціально-економічного розвитку громади, особливості реалізації проєктів-переможців цьогорічних обласних конкурсів, таких як конкурс проєктів місцевого та територіального розвитку «Разом в майбутнє» та конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді».

Довідка. Харківська обласна рада започаткувала виїзні семінари-практикуми з надання методичної допомоги територіальним громадам щодо підготовки заявок на участь у конкурсах, які запроваджені обласною радою відповідно до Комплексної програми «Розвиток місцевого самоврядування в Харківській області на 2017 – 2021 роки».

У конкурсі «Крок до успіху» – три номінації: забезпечення самодостатності територіальної громади, формування безпечного та привабливого життєвого середовища та практики, засновані на власних стратегіях, програмах та конкурсах.

Надавати заявки можна до 15 жовтня. Переможців визначать до 10 листопада. Нагороди вони отримають 7 грудня, в День місцевого самоврядування.

5
2
1
3
4

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я