Сьогодні голова Харківської обласної ради Тетяна-Єгорова Луценко та т.в.о. голови ХОДА Олександр Скакун провели зустріч з першим заступником Міністра культури Азербайджанскої Республіки, директором Міжнародного культурного центру Нізамі Ельнуром Алієвим.

Також на зустрічі були присутні депутат Міллі Меджлісу Азербайджанської Республіки, голова робочої групи по міжпарламентським відносинам Руфат Гулієв, другий секретар Посольства Азербайджанської Республіки в Україні Самір Аллахвердієв, начальник відділу аудіовізуальних та інтерактивних медіа Міністерства культури Азербайджанської Республіки Руфат Гасанов, почесний консул Азербайджанської Республіки в м. Харків Афган Салманов, Генеральний директор АТ «Турбоатом» Віктор Суботін. 

«Для нас важливе ефективне співробітництво. Щоб всі наші плани та ідеї були втілені у життя. Ми зацікавлені у співробітництві, у реалізації корисних для регіону інвестиційних проєктів у різних сферах, в тому числі культурній та промисловій. Хочу запевнити іноземних колег у тому, що Харківщина - надійний партнер. Впевнена, що зможемо розширити роботу у вже існуючих напрямках співпраці», - сказала Тетяна Єгорова-Луценко.

Вона також відзначила, що Харківщина має багаторічну історію дружніх стосунків з Азербайджаном. В нас навчається майже дві тисячі азербайджанських студентів, є досвід співпраці у промисловій та сфері торгівлі.

«У нас дуже великі плани по взаємодії з Азербайджаном у різних сферах, в тому числі в турбобудуванні. На Харківщині знаходяться потужні заводи по виробництву турбін та генераторів. Націлені на конструктивний діалог», - сказав Олександр Скакун.

Також Тетяна Єгорова-Луценко відзначила що Харківщина починає готуватися до створення дипломатичної платформи. Вона має стати майданчиком для взаємодії представників бізнесу, дипломатичних кіл з різних країн світу та влади. Головна мета: створити умови для ефективної співпраці.

Окрім того, голова обласної ради запропонувала іноземним гостям долучитися до проведення у регіоні масштабного кінофестивалю.
Перший заступник Міністра культури Азербайджанскої Республіки Ельнур Алієв відзначив, що сьогодні відбудеться важлива культурна подія - урочисте відкриття пам’ятного знаку відомому класику азербайджанської поезії, філософу середньовічного Сходу, мислителю Нізамі Генджеві.

«Азербайджан та Україну об’єднують спільні цінності, ми однаково віримо у поняття справедливості, у людські стосунки. Саме тому тут живуть півмільйона азербайджанців, велика частина у Харкові, - сказав Ельнур Алієв. – Я дуже вдячний за цю зустріч. Для нас Україна, у тому числі і Харківська область, - важливий партнер».

IMG_2627
IMG_2618
IMG_2630
IMG_2642
IMG_2649
IMG_2658
IMG_2641
IMG_2664
IMG_2673
IMG_2674
IMG_2706
IMG_2798
IMG_2608

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я