Сьогодні перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко взяв участь у засіданні постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони довкілля, надзвичайних ситуацій та ліквідації їхніх наслідків.

Серед інших депутати розглянули питання стосовно результатів діяльності робочої групи, пов’язаних з вирішенням ситуації із забрудненням річки Уди. Як повідомив голова комісії Олександр Кухар, за даними обласної прокуратури в рамках порушеного кримінального провадження трьом працівникам Темнівської колонії вже оголошено про підозру. Досудове слідство триває.

«Окрім того, на розробку попереднього проєкту реконструкції очисних споруд виділено 109 тисяч гривень державних коштів. Тривають перемовини, на чиєму балансі має бути колектор», - сказав Олександр Кухар.

Нагадаємо, побутові каналізаційні та стічні води промислових об’єктів без фільтрації та очищення скидались по прибережній захисній смузі і потрапляли в річку Уди. Внаслідок цього спричинено забруднення земель водного фонду і поверхневих вод шкідливими речовинами, чим створено небезпеку для довкілля, життя і здоров’я людей, спричинено тяжкі наслідки екології. 

Темнівська колонія припинила скидання нечистот в річку Уди. 

Також під час засідання комісії, депутати підтримали пропозицію директора Департамента цивільного захисту облдержадміністрації Івана Сокола щодо виділення коштів на придбання, монтаж телефонного кабелю та насосів для відкачки грунтових вод та каналізації, а також на друкування інформаційних матеріалів для дітей та молоді стосовно того, як діяти у надзвичайних ситуаціях.

«Проблема в тому, що учні шкіл області не знають елементарних правил. Що робити, коли починається пожежа, чи коли знайшли вибухонебезпечний предмет. Ми плануємо кошти витратити інформаційні буклети та листівки, які б пояснювали такі моменти», - сказав Іван Сокол.

Він також додав, що кошти планується виділити за рахунок зекономлених грошей на обслуговування системи оповіщення про надзвичайні ситуації.

Також депутати розглянули питання створення регіонального ландшафтного парку «Смарагдове джерело».

IMG_2554
IMG_2559
IMG_2519
IMG_2502
IMG_2503
IMG_2510
IMG_2523
IMG_2527
IMG_2531
IMG_2535
IMG_2544
IMG_2551

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я