Загальні збори Асоціації  органів місцевого самоврядування Харківської області проходять  сьогодні, 7 вересня, у Харкові. На зборах  голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко обрана президентом Асоціації.

Депутат Харківської обласної ради Артур Товмасян, який до цього займав посаду президента Асоціації, обраний віце-президентом Асоціації.

Після обрання президентом Асоціації Тетяна Єгорова-Луценко подякувала членам Асоціації за довіру.

«Впевнена, що в нас попереду дуже плідна та ефективна співпраця. Моя принципова позиція – я готова працювати з кожним головою громади, незалежно від політичних прапорів. Буду прикладати багато зусиль для розвитку громад. Разом ми зможемо досягти прекрасних результатів. Хочу також подякувати за роботу попереднього президента асоціації Артура Товмасяна і побажати йому наснаги та  терпіння на новій посаді. Він може розраховувати на моє плече, як і кожний в цій залі.

Наша Асоціація - найпотужніша в Україні. Тому що плідно працювали й президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов, і віце-президент обласної Асоціації Людмила Немикіна і перший віце-президент Асоціації Микола Тітов. Така робота буде продовжуватися не лише на користь нашого регіону та наших громад, а й всієї України.

Мені також приємно бачити, що сьогодні на зборах присутній перший заступник голови Харківської міської ради Олександр Новак. Харківська міська рада ще не є членом нашої асоціації, але я дуже розраховую, що вона все ж таки станете. Як найбільша спроможна громада вона просто має бути з нами», - зазначила Тетяна Єгорова-Луценко.  

IMG_0421
IMG_0441
IMG_0446
IMG_0458
IMG_0460
IMG_0464
IMG_0474
IMG_0509
IMG_0539
IMG_0541
IMG_0543
IMG_0578
IMG_0584
IMG_0608
IMG_0603

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я