За участю заступника голови обласної ради Сергія Чернова у малій залі Будинку рад відбувся урочистий прийом з нагоди 10-ї річниці створення при державних адміністраціях структурних підрозділів з питань внутрішньої політики.

У вітальній промові заступник голови облради зазначив: «10 років у діяльності управління внутрішньої політики – невеликий проміжок часу. Проте управлінням за цей період було підготовлено плеяду спеціалістів, які сьогодні займають керівні посади в області і якими ми пишаємося. Серед випускників управління – не один політолог, до якого ми прислухаємося. Це серйозна, сильна школа, у якої є майбутнє».

У ході прийому за вагомий вклад у розвиток управління з питань внутрішньої політики та структурних підрозділів на місцях  Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної ради нагороджено  начальника управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації у 1997-2005 роках Ірину Давидову, голову Шевченківської районної ради Віталія Лахна та голову Кегичівської районної ради Жанну Чинкову.

Перший начальник управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації Ірина Давидова підкреслила важливість присутності у чиновника, який працює у підрозділі внутрішньої політики певних якостей: «Спеціаліст служби внутрішньої політики повинен, насамперед, бути хорошим аналітиком  та вміти прогнозувати розвиток подальших подій». 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я