Працівникам Комунального некомерційного підприємства «Валківська центральна районна лікарня» перерахували більше 6 млн грн. заборгованості по зарплаті за травень та червень. Про це повідомила заступник голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол.

Питання із затримкою виплати заробітної плати у КНП «Валківська ЦРЛ» знаходилось на постійному контролі керівництва Харківської обласної ради. Тетяна Біловол неодноразово брала участь у нарадах щодо вирішення проблеми із заборгованістю по заробітній платі трудовому колективу районної лікарні.

Як повідомила Тетяна Біловол, зараз у лікарні триває перевірка, яку проводить комісія, створена при Департаменті охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації.

«Нарешті люди отримають довгоочікувані гроші. А в цілому ситуація неприйнятна, оскільки це ті, хто кожного дня бореться за здоров’я та життя людей. Маємо докласти всіх зусиль, щоб така ситуація більше не повторилася, не тільки у Валках, а й по всій області. Що стосується причин виникнення заборгованості по зарплаті, то їх має встановити комісія, яка вже сформована та працює в лікарні», - підкреслила Тетяна Біловол.

Нагадаємо, що на 1 липня заборгованість по зарплаті у лікарні складала 5,8 млн грн. Вона склалася шляхом того, що лікарня недопрацювала у 2020 році і, зокрема, не отримала кошти по пакетах НСЗУ.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я