Відбувся прямий ефір голови обласної ради Васілія Салигіна на обласному радіо.

Радіоінтерв’ю присвячене звіту голови обласної ради, який був затверджений депутатами на пленарному засіданні XVI сесії облради.

Васілій Салигін охарактеризував роботу депутатського корпусу за минулий рік, як доволі напружену і висловив задоволення результатами діяльності кожного депутата зокрема. Проте, за словами голови обласної ради, говорити про те, що обласна рада – це єдина команда – ще не час, адже кожен депутат представляє певну політичну силу.

Відсутність стовідсоткового результату діяльності ради Васілій Салигін пояснив недосконалістю діючого законодавства: «На жаль, немає в обласної ради повністю сьогодні механізму законодавчого, механізму конституційного, щоб реалізувати свої повноваження».

Васілій Салигін підкреслив, що за рік діяльності в обласній раді він переконався у тому, що на місцевому рівні вибори не повинні відбуватися лише на пропорційній основі: люди повинні чітко знати, кого вони обирають для управлінської діяльності на місцях.

Голова облради висловив тверде переконання, що виконавча та представницька влада повинні завжди співпрацювати, незважаючи на політичні симпатії: «Якщо ми не будемо співпрацювати в певних питаннях, то гірше буде лише людям».

Збільшення кількості депутатів у V скликанні до 150 проти 68 депутатів у попередньому скликанні, а також постійних комісій з 8 до 18 голова облради пояснив об’єктивними причинами: на депутатів нинішнього скликання покладено чимало важливих задач і саме згрупувавши фахівців за їхнім профілем можна досягнути певних результатів.

Говорячи про повернення обласною радою собі повноважень у питаннях управління комунальною власністю територіальних громад Харківщини, Васілій Салигін зазначив, що за 5 місяців вже досягнуто планових річних показників. Хоча зупинятися на досягнутому не можна, – наголосив голова облради.

В.Салигін також запевнив радіослухачів у тому, сумніви щодо можливості відкриття нової станції харківського метро цього року – безпідставні. Адже віце-прем’єр України Володимир Рибак, перебуваючи нещодавно у Харкові на нараді, наголосив на тому, що кошти на відкриття станції метро будуть спрямовані.    

Наприкінці інтерв’ю журналіст зазначила, що згідно з даними Центру соціологічних та політичних досліджень і технологій, який проводив опитування слобожан наприкінці червня-на початку липня, голова обласної ради Васілій Салигін входить в трійку лідерів за коефіцієнтом довіри населення. Відповідаючи на запитання, що цьому сприяло – практична діяльність, партійна приналежність, політика відкритості – В.Салигін відповів, що щиро намагається працювати заради людей і отримує велике задоволення, якщо вдається реалізовувати ті чи інші плани. В.Салигін пригадав життєве кредо свого наставника – Олександра Масельського: «Поспішайте творити  добро!» і побажав усім радіослухачам якомога більше позитивного та доброго у їхньому житті та повсякденній діяльності.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я