Сьогодні голова Харківської обласної ради Артур Товмасян провів засідання Конкурсної комісії обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді». Участь у роботі комісії взяли перший заступник голови обласної ради Альберт Кононенко, заступники голови Тетяна Біловол й Андрій Малиш.

«В регіоні був успішно проведений конкурс «Ефективна первинна медицина в громаді», що реалізовувався за підтримки наших європейських партнерів. Ми навчили фахівців медичної галузі та керівників громад працювати в умовах рефоромування сфери охорони здоров’я та застосовувати сучасні європейські підходи. Також вдалося покращити матеріально-технічну базу первинної медичної ланки. Такий корисний досвід потрібно використовувати у подальшій роботі для розвитку громад. Тому минулого року було прийнято рішення про впровадження обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді». Він спрямований на підтримку і первинної, і вторинної ланок. Учасники конкурсу – органи місцевого самоврядування, які є засновниками медзакладів», - зазначив Артур Товмасян.

Він також наголосив, що в Україні подібних проектів немає, Харківщина може бути прикладом для інших областей.

За умовами конкурсу, мініпроєкти мають бути некомерційними, спрямованими на оснащення медичних закладів сучасним обладнанням та спеціальною апаратурою, створення належних умов праці та медичного обслуговування населення, у тому числі людей з обмеженими можливостями, впровадження інновацій. Загальний бюджет мініпроєкту складає до 500 тисяч гривень.

«Мініпроєкти виконуються на умовах обов’язкового співфінансування: не більше 70% від вартості проєкту – кошти обласного бюджету, не менше 30% - кошти громад та партнерів. До того ж до конкурсного відбору від одного учасника приймається лише одна заявка», - повідомила заступник голови Конкурсного коміcії, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна.

Мініпроєкти мають бути реалізовані на території Харківської області протягом одного бюджетного року, перевага надаватиметься мініпроєктам, реалізація яких планується на сільських територіях. Реєстрація проєктів триватиме з 8 квітня по 4 травня.

Також під час засідання комісії було затверджено конкурсну документацію, з якою можна ознайомитися тут.

Засідання конкурсної комісії «Ефективна медицина в громаді». Презентація

IMG_2739
IMG_2767
IMG_2770
IMG_2834
IMG_2838
IMG_2840
IMG_2751
IMG_2826 2

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я