Дитячий табір «Аіст» (село Велика Гомільша) планується передати в оренду. Про це 3 березня на засіданні постійної комісії з питань спільної власності територіальних громад області повідомила начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату Харківської обласної ради Марина Бур'янова.

На комісії були присутні перший заступник голови облради Альберт Кононенко та заступниця голови облради Валерія Мураєва.

За словами Марини Бурьянової, оздоровчий табір «Аіст» знаходиться на балансі Зеленогайської спеціалізованої школи (Харківський р-н). Від однієї з державних установ надійшла заява з проханням передати табір в оренду з метою подальшого використання. Державна установа буде використовувати табір за його профілем - як дитячий оздоровчий заклад. На засіданні комісії розглядалась можливість передачі табору в оренду в складі інших майнових питань.

Комісія попередньо схвалила питання. Умови передачі табору будуть обговорюватися на етапі складання договору.

Крім цього, були узгоджені проєкти реалізації комунального майна, яке вже не використовується, зокрема, КП «Соломаха» (село Стрілеча, Харківський район).

Комісія також розглянула низку кадрових питань, що стосуються призначення керівників комунальних підприємств, зокрема, театрів, лікарень, обласного центру молоді і фонду підприємництва. Крім того, погодила проєкти рішень стосовно передачі в оренду об’єктів спільної власності громад області, списання майна, та інші.

IMG_8287
IMG_8289
IMG_8301
IMG_8294

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я