Сьогодні голова Харківської обласної ради Артур Товмасян зустрівся з харківськими спортсменами, членами Збірної України з боксу, які боротимуться за ліцензії на участь у ХХХІІ Олімпійських іграх, що пройдуть влітку у Токіо. Також на зустрічі був присутній майстер спорту України з боксу, інтерконтинентальний чемпіон світу за версією IBF, чемпіон Європи за версією WBO Сергій Федченко.

На початку зустрічі Артутр Товмасян подякував тренерам та спортсменам від депутатського корпусу за те, що вони своїми досягненнями укріплюють авторитет Харківщини на всеукраїнських та міжнародних майданчиках.

«Дуже приємно зустрічатися з тими, хто в свої молоді роки вже увійшов до спортивної еліти і тими, хто цю еліту виховав. Своїм прикладом ви показуєте молоді, що не зважаючи ні на які складнощі і проблеми, успіху можна досягти у будь-якій справі, якщо мати бажання, ставити перед собою ціль і невпинно йти до неї», - сказав на початку зустрічі Артур Товмасян.

Він також відзначив, що цього року Харківській обласній федерації з боксу з обласного бюджету вже було надано 600 тисяч гривень фінансування. Додаткові кошти планується виділити і на підготовку спортсменів до змагань різних рівнів, у тому числі й до Олімпіади. Артур Товмасян також запропонував провести цього року боксерський форум, де разом зі спортивною родиною Харківщини та європейськими партнерами буде напрацьована стратегія розвитку та популяризації боксу.

«По можливості слідкую за успіхами наших боксерів. Тим більше, що це вид спорту мені особисто близький. Ви завжди можете розраховувати на мою підтримку і підтримку депутатського корпусу. Ми віримо у вас, у ваші перемоги і очікуємо найвищих результатів», - сказав Артур Товмасян.

Як зазначив перший віце - президент Харківської обласної федерації боксу Олександр Манчак, у складі Збірної України з боксу – більшість харків’яни.

«Наші боксери достойно представляють регіон на найкращих національних та міжнародних майданчиках, займають призові місця, виборюють медалі. Зараз перед спортсменами стоїть найголовніше завдання – отримати ліцензії на участь у Олімпійських іграх. І ми намагатимемося не підвести і порадувати наших шанувальників новими перемогами», - запевнив Олександр Манчак.

IMG_8238
IMG_8223
IMG_8228
IMG_8229
IMG_8235
IMG_8242
IMG_8244
IMG_8246
IMG_8247
IMG_8248
IMG_8264
IMG_8266
IMG_8271

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я