Харківський історичний музей імені М.Ф. Сумцова запускає новий проєкт «Бачити більше» — серію відеороликів, в яких співробітники музею розкриють цікаві та маловідомі факти про експонати з колекції закладу. Як повідомили розробники проєкту, серію коротких відеороликів покажуть у соцмережах, щоб привернути увагу до експонатів та популяризувати музей. 

 «Ми помітили, що багато музейних відвідувачів пробігають експозиціями, звертаючи лише поверхневу увагу на вітрини і предмети. Таким чином, люди часто втрачають важливу складову того, що робить експонати цінними, не помічаючи ані особливої краси, ані важливої історії. Ми сподіваємось продемонструвати, що музей є значно цікавішим і сучаснішим, ніж це може іноді здатись на перший погляд. Більш того: карантинні обмеження остаточно запевнили нас, що потрібно розвивати роботу в онлайні та пропонувати аудиторії цікавий та пізнавальний контент», - зазначає завідувач другого наукового експозиційного відділу музею Костянтин Дубін.

Проєкт складається з коротких відеорозповідей про експонати. Акцент зроблено на бекґраунді артефактів та фактах з їхньої історії, які часто невідомі широкому загалу. За задумом музейників, «розкриття» цих предметів приверне увагу до музейної колекції та заохотить більшу кількість людей відвідати заклад.

Відеоролики публікуватимуться на YouTube-каналі музею та на Facebook-сторінці раз на місяць.

Перший епізод, присвячений одному з найбільш відомих музейних експонатів — танку Mark V, який розташований біля будівлі музею — вже доступний для перегляду на YouTube за посиланням: https://bit.ly/3dEDAC1


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я