Реєстрація заявок здійснюватиметься на сайті Харківської обласної ради з 25 січня до 24:00 годин 25 лютого 2021 року за посиланням.

ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ

І категорія учасників: сільські, селищні, міські ради – ініціатори спільних проєктів, що розроблені в рамках співробітництва територіальних громад відповідно до чинного законодавства;

ІІ категорія учасників: громадські організації та спілки – ініціатори проєктів у партнерстві з органами місцевого самоврядування, іншими громадськими організаціями, структурними підрозділами місцевих державних адміністрацій, науковими установами, (закладами, установами), державними підприємствами.

БЮДЖЕТ ПРОЄКТУ

І категорія учасників – до 2 000,0 тис гривень;

ІІ категорія учасників – до 1 500,0 тис гривень.

ПРОЄКТИ ВИКОНУЮТЬСЯ НА УМОВАХ ОБОВ’ЯЗКОВОГО СПІВФІНАНСУВАННЯ

Для І категорії учасників:

  • співфінансування з місцевих бюджетів та інших джерел, не заборонених чинним законодавством України, – не менше 50%, співфінансування з обласного бюджету – не більше 50%.

Для ІІ категорії учасників:

  • співфінансування ініціатора та партнерів проєкту, інших джерел, не заборонених чинним законодавством України, – не менше 30%, співфінансування з обласного бюджету – не більше 70%.

Конкурсна документація та план проведення обласного Конкурсу розміщена на офіційному сайті Харківської обласної ради у розділі «Конкурси, гранти», за посиланням.

У разі виникнення запитань звертайтеся до відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради за телефонами: (057) 715-72-64, (057) 700-53-08.

Довідково: Метою Конкурсу є сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому та регіональному рівні шляхом активізації співробітництва територіальних громад та громадських ініціатив у реалізації Стратегії розвитку Харківської області на 2021-2027 роки, схваленої рішенням обласної ради від 27 лютого 2020 року № 1196-VІІ, стратегій розвитку територіальних громад.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я