Голова постійної комісії з питань бюджету Харківської обласної ради, депутат облради Людмила Немикіна перебуваючи у Барвінківському районі оглянула успішно реалізовані мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє-2020» та вручила сертифікати, що затверджують виконання всіх робіт.

Завдяки участі у конкурсі «Разом в майбутнє» громада Барвінківщини реалізувала чотири мініпроєкти в закладах освіти району. Зокрема, у Барвінківській школі №2 повністю модернізовано приміщення закладу – заміно вікна та підлогу, придбано меблі, оновлено вестибюль та переплановано тематичні дитячі зони. Другий мініпроєкт представила школа №3, де сучасний інтер’єр облаштовано у кабінетах інформатики, хімії та біології, у тому числі придбані базові мультимедійні засоби й нові меблі. В рамках третього мініпроєкту відновлено актовий зал Гусарівської школи. А також реалізація четвертого мініпроєкту дозволила облаштувати шкільне подвір’я Гаврилівського навчально-виховного комплексу.

Окрім того, на Барвінківщині успішно реалізовано й чотири соціально значимі для громади мініпроєкти. В рамках втілення ініціатив замінено покрівлю та утеплено дах будівлі краєзнавчого музею, а також виконано ремонт даху та східців Червонополянського сільського клубу.

У центральній районній лікарні повністю оновлено приміщення харчоблоку, у тому числі встановлено енергозберігаючі вікна та двері, замінено технологічне обладнання. До того ж, в рамках проєкту «Турбота без меж» придбано сучасні технічні засоби реабілітації для Барвінківського територіального центру: універсальні інвалідні та стандартні візки, ходунки – рамки (крокуючі) та милиці пахові і ліктьові.

Бюджет реалізації кожного мініпроєкту – майже 300 тис грн, з них обов’язкове співфінансування коштом обласного бюджету складає 50% від загальної вартості проєкту. Зокрема, за час конкурсу «Разом в майбутнє», Барвінківською громадою було подано до участі 224 мініпроєкти, з яких перемогу отримали 75 на загальну суму 10,8 млн грн.

Довідково: «Разом в майбутнє» – обласний конкурс розвитку територіальних громад, запроваджений у 2009 році за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова.

DSC_0443
IMG_0327
IMG_0158
IMG_0281
IMG_0190
IMG_0376
IMG_0378
IMG_0248
IMG_0318

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я