Про організацію роботи правоохоронців під час селекторної наради розповів начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко.

За його словами, у день виборів, 25 жовтня 2020 року, за правопорядком спостерігатимуть понад 9 тисяч правоохоронців: близько 6 тисяч працюватимуть безпосередньо на виборчих дільницях, 1,2 тисячі задіяні на патрулювання, також сформовано резерв у кількості 1300 працівників.

Маршрути груп швидкого реагування поліції в сільських районах та спільні патрулі поліції і нацгвардійців у місті будуть наближені до виборчих дільниць.

Особовий склад ГУНП в Харківській області переведений на посилений варіант виконання службових обов’язків, Ситуаційний центр працює у надзвичайному режимі. Додатково до роботи у Ситуаційному центрі залучені працівники різних служб.

На сьогодні в області створено 73 територіальні виборчі комісії. Усі вони взяті під цілодобову охорону. Охорона окружних та дільничних виборчих комісій здійснюватиметься до завершення підрахунку голосів і вивозу виборчої документації.

Поліція повинна не допустити провокацій та докласти максимум зусиль задля беззаперечного дотримання закону усіма учасниками виборчих перегонів.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я