Перебуваючи на Зачепилівщині, депутат Харківської обласної ради Максим Колінько відвідав презентації чотирьох мініпроєктів – переможців обласного конкурсу територіальних громад «Разом в майбутнє-2020».

Починаючи з 2012 року громада Зачепилівщини бере активну участь у конкурсі «Разом в майбутнє», який запроваджено в регіоні за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, щороку реалізовуючи ініціативи краю у різних сферах. За весь час існування конкурсу втілено 59 мініпроєктів на загальну суму понад 11 млн грн.

У тому числі цього року до конкурсного комітету надійшло 15 заявок, шість із яких виявилися найбільш успішними для територіального розвитку громади та отримали 50% співфінансування з обласного бюджету у розмірі 836 тис грн.

Проєкти соціального спрямування представили громади сіл Бердянка та Руновщина. Зокрема, завдяки участі у конкурсі проведено поточний ремонт приміщень їдальні Бердянського навчально-виховного комплексу та Руновщинської школи, у томи числі придбано усе необхідне устаткування: стелажі, столи, стільці тощо.

У ході реалізації третього мініпроєкту реконструйовано систему опалення та придбано мультимедійне обладнання в Олександрівський будинок культури. Проведені роботи сприятимуть створенню комфортних умов для змістовного дозвілля жителів Забаринського старостинського округу.

Також сучасний кабінет трудового навчання представила ініціативна група Чернещинського навчально-виховного комплексу. В рамках реалізації проєкту для кабінету трудового навчання придбано меблі та мультимедійне обладнання: вісім швейних машин, оверлок, ноутбук, робочі столи, манікени тощо.

Вітаючи краян зачепилівщини з успішно-реалізованими мініпроєктами, Максим Колінько подякував громаді за активну участь у конкурсі «Разом в майбутнє».

«Сьогодні відкрито низку об’єктів, завдяки чому створені комфортні умови навчання в школі та культурного дозвілля для всієї громади. Переконаний, що мешканці Зачепилівщини зі свідомою суспільною позицією вже визначили, що потрібно зробити в рамках обласного конкурсу наступного року. Тож рухайтеся уперед, готуйте проєкти та вірте у себе!», – сказав депутат обласної ради.

IMG_0504
IMG_0497
IMG_0494
IMG_0472
IMG_0485
IMG_0335
IMG_0334
IMG_0362
IMG_0351
IMG_0363
IMG_0437
IMG_0453
IMG_0432
IMG_0392
IMG_0394
IMG_0390
IMG_0414
IMG_0384

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я