Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні з робочою поїздкою перебуває на Кегичівщині, де оглядає мініпроєкти, які за ініціативи громади реалізуються у населених пунктах.

Сертифікати обласної ради, які засвідчують реалізацію проєкту, Сергій Чернов вручив в освітніх закладах Кегичівки.

У Кегичівському ліцеї, в якому навчається понад 700 дітей, завдяки мініпроєкту «Сучасне шкільне подвір’я – крок до комфортного та безпечного дозвілля учнів», вимощено майже 400 м2 тротуарної доріжки та облаштовано зручний простір.

«Здається, що зробили невелику добру справу. Але невелику – тільки на перший погляд. Саме з таких справ складається розвиток громади, всього регіону. Ліцей отримав чудове подвір’я, де школярі зможуть корисно та безпечно проводити вільний час, спілкуватися та рухатися.

Успішній реалізації мініпроєкту сприяло щире бажання педагогічного колективу, батьківського комітету довести до кінця свою ініціативу. Успішна реалізація мініпроєктів завжди стає стимулом для громади знову брати участь у конкурсі «Разом в майбутнє» й наочним прикладом для інших громад, що коли справа згуртовує навколо себе владу, громадськість та відповідальний бізнес, завжди є добрий результат. Отже, не треба зупинятися на досягнутому, варто шукати нові можливості, які наявні навіть у такий складний рік», - сказав Сергій Чернов.

У Кегичівському дошкільному навчальному закладі №1 завдяки ініціативі батьківської ради реалізовано мініпроєкт, спрямований на облаштування інфраструктури дитячого садка. Встановлено огорожу та сучасний спортивний майданчик.

Крім цього, вже втілені проєкти-переможці від Кегичівської громади у с. Лозова, де встановлено 5 автобусних зупинок, й у Новій Парафіївці, де встановлено систему опалення та замінено електричну проводку у місцевому клубі, який збудовано ще у 1954 році.

Загальна сума втілених на Кегичівщині проєктів – цьогорічних переможців конкурсу «Разом в майбутнє» становить 968,4 тис грн, в тому числі співфінансування з обласного бюджету 432,3 тис грн; місцевих бюджетів 437,3 тис. грн; кошти приватних партнерів та кошти конкурсантів – по 48,4 тис грн.

Довідково

За 2012-2020 роки від Кегичівщини до участі в обласному конкурсі «Разом у майбутнє» подано 114 мініпроєктів, перемогли 40. Загальна сума 5,6 млн грн, в тому числі співфінансування з: обласного бюджету 2,8 млн грн; місцевих бюджетів 2,5 млн грн та кошти конкурсантів 0,3 млн грн.

IMG_8889
IMG_8840
IMG_8951
IMG_8811
IMG_8834
IMG_8864
IMG_8868
IMG_8870
IMG_8850
IMG_9018
IMG_8911
IMG_8974
IMG_8893
IMG_8922
IMG_8959
IMG_8955
IMG_8956
IMG_8985
IMG_8999
IMG_8993

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я