Мініпроєкт «Облаштування сільського стадіону» переможець цьогорічного обласного конкурсу «Разом в майбутнє», охоплює п’ять сільських рад Золочівщини, села: Феськи, Маяк, Малі Феськи, Чепелі, Головашівка Феськівського старостинського округу. Оглянув новозбудований майданчик перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко.

В результаті реалізації проєкту облаштовано сільський стадіон у селі Феськи –постійний центр дозвілля та своєрідний спортивний, культурний осередок для місцевих жителів та гостей. Зокрема, проведено роботи з улаштування об’єктів благоустрою стадіону, а саме: приміщення для артистів, аматорів та спортсменів, майданчик для танцполу, лавки для глядачів.

За словами Віктора Коваленко, основною проблемою сільських громад є відсутність спортивних та соціально-культурних, розвиткових центрів для населення, належних умов та відповідної інфраструктури для проведення змістовного дозвілля дітей та молоді.

«Завдяки успішній реалізації даного мініпроєкту з облаштування сільського стадіону значно покращено благоустрій села, створено умови для культурного відпочинку та перебування людей на сільському стадіоні, адже найчастіше саме тут проводиться значна частина заходів, святкувань, зборів жителів тощо», – сказав перший заступник голови обласної ради.

За дев’ятирічну історію конкурсу «Разом в майбутнє», Золочівською громадою було подано до участі 140 мініпроєктів, з яких перемогу отримали 49 на загальну суму 7,5 млн гривень. 

DSC_0723
DSC_0716
DSC_0708
DSC_0661
DSC_0672
DSC_0703
DSC_0694
DSC_0675
DSC_0657
DSC_0725

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я