В ході засідання постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету депутати розглянули пропозиції щодо уточненого переліку об'єктів будівництва, ремонту і утримання автомобільних доріг області, які фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету до бюджету Харківської області у 2020 році та переліку об’єктів, які можуть бути профінансовані за рахунок залишку коштів субвенції 2019 року.

Так, станом на 15 вересня 2020 року за результатами виконання заходів Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки, отримана додаткова економія коштів по об’єктам поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, яку можна направити на реалізацію додаткових заходів Програми.

Члени профільної комісії, враховуючи пропозиції органів місцевого самоврядування, погодили уточнені переліки об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, що фінансуватимуться за рахунок наявної економії коштів держсубвенції 2020 року, а також уточнений розподіл залишків субвенції 2019 року, що утворились на початок року.

Перерозподіл коштів, вважають депутати, надає можливість фінансування важливих для розвитку територіальних громад області комунальних об’єктів з метою підвищення ефективності відновлення дорожньої інфраструктури.

Депутати погодили проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 560-VII (зі змінами)» до розгляду на пленарному засіданні сесії.

На засіданні також розглянули результати фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області за І півріччя 2020 року.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я