Участь дворічанської громади в обласному конкурсі «Разом в майбутнє», який запроваджено в регіоні понад 10 років тому за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, щороку дозволяє реалізувати проекти розвитку в різних сферах. У презентації трьох проєктів-переможців 2020 року взяла участь начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків обласної ради Олена Кулик.

Ініціативна група ветеранів Дворічанської організації ветеранів України та працівників територіального центру Дворічанського району реалізували міні-проєкт, спрямований на підтримку людей старшого віку, які зможуть отримувати якісні послуги у новій сучасні перукарні. Загальний бюджет ініціативи – 44,440 тис грн, співфінансування з обласного бюджету склало 22,220 тис грн, з районного бюджету- 20, 000 тисгрн, решта кошти конкурсанта- 2,220 тис грн.

Перед початком нового навчального року для територіальної громади актуальними були освітні мініпроєкти. Так, для учнів Богданівської і Топільської шкіл обладнані сучасні кабінети.

У Богданівській школі з’явився сучасний кабінет математики, в якому встановлено мультимедійний комплекс та ноутбуки для учнів. Загальний бюджет проекту склав 278,955 тис грн, з них співфінансування з обласного бюджету- 139,478 тис грн, кошти сільського бюджету -50,000 тис грн, кошти конкурсантів- 89,477 тис грн.

Лінгафонний кабінет, що обладнаний в Топільскій школі, сприятиме оволодінню англійською мовою. Для кабінету придбано ноутбуки , гарнітуру, мережевий комутатор, маршрутизатор, інтерактивну дошку, проектор, акустичну систему, принтер. Загальна вартість проекту склала 224,637 тис грн, з них кошти обласного бюджету - 110,442 тис грн, кошти сільського бюджету - 19,195 тис грн, кошти конкурсантів – 95,000 тис грн.

«Переконана, що громади усвідомили, що завдяки активній участі у конкурсах та міжнародних грантових проєктах можна значно покращити інфраструктуру населених пунктів, забезпечити нагальні потреби освітніх й соціальних закладів у тому числі. Бажаю Дворічанській громаді зажди бути активною, адже успіх корисних справ залежить, передусім, від ініціативи громадян», - зазначила Олена Кулик, вручаючи сертифікати, які підтверджують впровадження мініпроєктів.

_DSC5637
_DSC5640
_DSC5683
_DSC5713
_DSC5719
_DSC5723
_DSC5727
_DSC5732
_DSC5790
_DSC5845
_DSC5866

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я