На сьогоднішньому засіданні постійної комісії Харківської обласної ради з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та будівництва розглянули 14 питань порядку денного. Депутати працювали у форматі відеоконференції.

Зокрема, члени профільної комісії підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік у частині коригування назв низки об’єктів та додавання нових проєктів, а саме по галузі «Охорона здоров’я» - 1, по галузі «Житлово-комунальне господарство», - 4, по галузі «Культура та туризм» - 7, по галузі «Освіта» - 9 та 1 по галузі «Паливно-енергетичний комплекс».

Також депутати розглянули питання внесення змін до обласного бюджету, оскільки, як пояснив директор департаменту фінансів облдержадміністрації  Сергій Овсянніков, передбачається отримання з Держбюджету субвенції на виплату грошової компенсації для утримання жилих приміщеннь на загальну суму понад 19 млн грн. Крім того, Харківщина може отримати додаткове фінансування від Національної служби здоров’я України на утримання закладів охорони здоров’я та заходи по боротьбі з коронавірусною хворобою COVID-19 у розмірі до 150 млн грн.

Депутати заслухали інформацію заступниці директора департаменту ЖКГ облдержадміністрації Тетяни Кокоріної про підсумки виконання заходів щодо підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери до опалювального сезону 2020-2021 років. За її словами, станом на перше вересня поточного року підготовка по тепловому господарству в регіоні виконана на 84%, за об’єктами соціальної сфери на 88%, разом з тим, показники, які доведені Мінрегіоном, дорівнюють 80%.

IMG_8733
IMG_8744
IMG_8734
IMG_8748
IMG_8757
IMG_8775
IMG_8781
IMG_8776
IMG_8782

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я