З грудня 2003 року в м. Києві діє Представництво Харківської області, яке очолює  Світлана Рева. В своїй діяльності щодо налагодження зв’язків з державними інституціями столиці України Представництво тісно співпрацює з міжнародною громадською організацією “Харківське земляцтво” в м. Києві, яке було створено в 2000 році. Головою Ради Земляцтва є Герой України, Академік НАН України, почесний громадянин м. Харкова Петро Тимофійович Тронько.

І перед Земляцтвом, як громадською організацією, і перед Представництвом, як відділом виконавчого апарату обласної ради стоять завдання по популяризації Харківської області на всеукраїнському рівні, встановлення міцних контактів з державними та громадськими установами задля розвитку та процвітання рідного краю – Харківщини.  

МГО “Харківське земляцтво” разом з Представництвом продовжує свою роботу щодо розвитку співробітництва з іншими областями України. Так, 30 березня 2007 року була скликана Рада земляцтв областей України, яка розглядала питання щодо покращення взаємозв’язків між регіонами та взаємодії організацій в м. Києві. 13 квітня 2007 року на базі офісу Представництва Харківської області в м. Києві та Земляцтва було проведено засідання Координаційного комітету Ради земляцтв областей України щодо розподілу обов’язків членів комітету за напрямками співпраці з органами державної влади, громадськими неполітичними рухами, ЗМІ та інше. Членами Комітету було підкреслено, що головним завданням для кожного Земляцтва є захист інтересів своєї області на всеукраїнському та міжнародному рівні без політичної заангажованості та висловлене сподівання на якнайшвидше подолання політичної кризи в Україні і повернення до продуктивної роботи.

За підтримки МГО “Харківське  земляцтво” та Представництва Харківської області 9 квітня 2007 року в Колонній залі Національної філармонії України в м. Києві відбувся вечір духовної поезії “Колокольный звон Пасхальный…” Митрополита Никодима (Руснака) та депутата Харківської обласної ради Олександра Романовського, за участі камерного хору Харківської філармонії В’ячеслава Палкіна. Організаторами виступили Харківська Єпархія Української Православної церкви, Харківська обласна рада та Харківська обласна державна адміністрація.

Ця урочиста подія знайшла палкий відгук серед православних вірян Києва. До Філармонії з’їхались державні діячі, представники культури, громадських організацій, творчої інтелігенції столиці. Керівники Земляцтв інших областей України із задоволенням відгукнулись на запрошення харків’ян. На можливість залучитися до багатства духовної культури рідного краю із зацікавленням поставились і самі земляки-харків’яни, що наразі мешкають в Києві.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я