Куп’янська районна рада

XII сесія V скликання

Рішення

від 13 квітня 2007 року

Про Заяву Куп’янської районної ради

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для забезпечення стабільності в суспільному житті країни, з метою недопущення ескалації політичної ситуації в Україні районна рада

Вирішила:

1. Схвалити текст Заяви Куп’янської районної ради (додається).

2. Направити Заяву до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Харківської обласної ради.

3. Текст Заяви оприлюднити у міськрайонній газеті «Вісник Куп’янщини».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради Радькова С.М.

Голова районної ради                      Г. Ківшар

 Схвалено рішенням Куп’янської районної ради від 13 квітня 2007 року

Заява Куп’янської районної ради

Депутатський корпус Куп’янської районної ради V скликання активно працює над вирішенням питань, що забезпечують динамічний соціально-економічний розвиток Куп’янського району. Розбіжності та протиріччя, які виникають в процесі обговорення окремих питань, вирішуються шляхом конструктивних переговорів, узгодження позицій та досягнення компромісів. Плюралізм думок не заважає нам, а навпаки – спонукає до діалогу та пошуку виважених рішень.

Тому депутати Куп’янської районної ради вкрай стурбовані загостренням суспільно-політичної ситуації, що складається в країні після підписання Президентом Указу від 2 квітня 2007 року № 264/2007 «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України».

Ситуація сьогодні в країні дестабілізує діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій та суб’єктів підприємницької діяльності, вносить хаос і стурбованість в роботу іноземних інвесторів, призводить до втрати іміджу України в світовому просторі.

В цих умовах під загрозою стабільний розвиток економіки, а значить – наповнення бюджету, реалізація соціальних програм підвищення добробуту громадян.

Політичні опоненти – парламентська меншість та її лідери, втратили почуття реальності від жаги влади і реваншу, створюють штучну напругу в суспільстві, розколюють його за географічними, етичними та політичними ознаками, знову загострюють протистояння в державі.

Куп’янська районна рада вважає, що до прийняття рішення Конституційним судом України Президент Ющенко повинен призупинити дію свого Указу, а посадові особи всіх рівнів – утриматись від будь-яких дій, які можуть бути в подальшому визнані неправомірними.

Політичні сили повинні припинити дії, які можуть призвести до посилення нестабільності в суспільстві. Тільки шляхом розумного діалогу та компромісу між політичними силами та інститутами влади можна забезпечити цілісність України, стабільний розвиток кожного регіону, гарантувати конституційні права та свободи громадян, консолідувати український народ.

Депутатський корпус Куп’янської районної ради підтримує діяльність Коаліції національної єдності у Верховній Раді України, роботу Кабінету Міністрів України, спрямовану на забезпечення динамічного економічного розвитку держави, вирішення нагальних проблем соціального характеру, зокрема, з підвищення мінімального прожиткового рівня, заробітної плати, розміру пенсій та інших соціальних виплат.

Ми вважаємо за необхідне рішуче заявити про свою підтримку мирного цивілізованого виходу з політичної кризи в законодавчому полі України.

Голова районної ради         Г. Ківшар


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я