Дворічанська районна рада Харківської області

X сесія V скликання

Рішення

від 13 квітня 2007 року

Про Заяву Дворічанської районної ради

«За стабільну роботу в ім’я України в правовому полі»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою забезпечення стабільності в суспільному житті країни, недопущення протистояння та посилення кризових явищ в політичній ситуації в Україні районна рада

Вирішила:

1. Схвалити текст Заяви Дворічанської районної ради «За стабільну роботу в ім’я України в правовому полі» (додається).

2. Направити Заяву Дворічанської районної ради до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України та Харківської обласної ради.

3. Текст Заяви оприлюднити в районній газеті «Дворічанський край».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з політико-правових питань, депутатської діяльності та місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян (Гніздилов Ю.М.).

Голова районної ради                 М.Зрожевський


Схвалено рішенням районної ради від 13 квітня 2007 року № 164-V

 

Заява Дворічанської районної ради

«За стабільну роботу в ім’я України в правовому полі»

Останні події в державі вимагають від депутатів не підвести своїх виборців, які на виборах 2006 року, визнаних міжнародною спільнотою законними, демократичними, прозорими; висловили свою довіру до них, обрали їх для відстоювання інтересів громади. Вони зробили свій вибір 26 березня 2006 року, і чекають від своїх обранців виправдання цього вибору.

Занепокоєні політичною кризою, яка все більше загострюється, ми закликаємо Президента – гаранта Конституції, найвищі органи державної влади та місцевого самоврядування якнайшвидше знайти варіант співпраці, демонструючи взаєморозуміння, взаємну повагу та повагу до народу України. Ми сподіваємося на дотримання людської етики, усвідомлення своєї відповідальності за долю нашої батьківщини.

Ми віримо в перемогу закону та здорового глузду. Підставами для цього є прийняття Конституційним Судом до невідкладного розгляду подання щодо відповідності Конституції України президентського указу про дострокове припинення повноважень Верховної Ради та призначення дострокових парламентських виборів. Вирішити конфліктну ситуацію має лише Конституційний Суд. Тому його рішення треба дочекатися і виконати. До цього ж часу всі політичні сили повинні утриматись від будь-яких дій, що можуть надалі бути визнані неправомірними чи незаконними.

Проводяться зустрічі та переговори Прем’єр-міністра України з Президентом України, результатом яких мають стати домовленості правового характеру та вирішення проблем політичним шляхом.

Політичні сили повинні уникнути будь-яких дій, які можуть привести до посилення нестабільності у суспільстві до розколу держави.

Правоохоронні органи та силові структури мають забезпечити громадянський спокій та стояти на стороні закону.

Збройні Сили повинні вирішувати питання зовнішньої оборони країни, не втручатися у вирішення внутрішньополітичних конфліктів засобами зброї.

Органи державної влади та місцевого самоврядування повинні працювати над вирішенням нагальних завдань, таких як весняно-польові роботи, виконання бюджету 2007 року, посилення соціального захисту громадян та багатьох інших. Це ті сподівання та надії, які виборці мають до будь-якої влади. Тим більше, що з проведенням позачергових виборів не зміниться співвідношення сил у парламенті. Після виборів будуть знову переможці і переможені, у останніх буде спокуса знову вимагати перевиборів, бо така практика вже існує. Взяти реванш всі можуть, як у демократичному світі, на чергових виборах.

Головне – це верховенство права. На нашу думку, сьогодні немає законних підстав дял дострокового  припинення повноважень Верховної ради, є політичні та владні амбіції опозиційних сил, що тиснуть на Президента. Ми повинні відстояти конституційні права і свободи громадян. Ми повинні працювати задля процвітання України та підвищення добробуту її народу.

Ми проти дестабілізації, протистояння в державі.

Ми закликаємо знайти шляхи виходу з політичної кризи  в межах чинного законодавства.

Ми за нормальну, стабільну роботу всіх державних структур, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій.

Голова районної ради                     М.Зрожевський


 


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я