В Україні стартував конкурс «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад». Головний організатор – Національне агентство України з питань державної служби.

Конкурс започатковано в рамках реалізації Концепції реформування системи професійного навчання державних службовців, голів місцевих держадміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад, яка розроблялася та реалізується у тісній співпраці з Радою Європи.

До участі у Конкурсі запрошуються суб'єкти надання освітніх послуг у сфері професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад

Конкурс є щорічним та у 2020 році проводиться в чотирьох номінаціях:

  1. Підготовка магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» (період впровадження практик – 2018-2019 роки).
  2. Підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників (період впровадження практик – 2018-2019 роки).
  3. Підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад (період впровадження практик – 2018-2019 роки).
  4. Підвищення кваліфікації державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад в період карантину (період впровадження практик – 2020 рік).

Для участі у Конкурсі потрібно до 1 вересня на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати заповнену конкурсну заявку. Претендентом подається на Конкурс не більше однієї заявки за кожною номінацією. Додаткова інформація з питань участі у Конкурсі за телефоном (044) 256 00 50.

Критерії оцінки Конкурсу:

  • інноваційність (новизна освітньої практики у професійному навчанні (методу, програми, системи, технології тощо), її обґрунтування);
  • результативність (ступінь досягнення поставлених цілей; продуктивність інноваційної освітньої практики; міра задоволеності учасників Практики);
  • ефективність (досягнення кращих результатів з меншими витратами);
  • сталість результатів (можливість удосконалення і доцільність використання впровадженої освітньої інноваційної практики в іншому контексті або місці; корисність для розвитку системи професійного навчання та підвищення якості надання освітніх послуг).

Проведення конкурсу дозволить виявити кращі практики впровадження освітніх інновацій та поширювати їх серед провайдерів, а також сприятиме створенню конкурентного середовища на ринку освітніх послуг.

Довідково: за сприяння та участі Ради Європи в Україні вже реалізуються два національні конкурси кращих практик: «Кращі практики місцевого самоврядування» та Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я