В ході робочої поїздки до Близнюківського району голова Харківської обласної ради Сергій Чернов відвідав приватне сільське підприємство «Тернівка», де оглянув структурні потужності, а також зустрівся з керівництвом та працівниками господарства.

Багатогалузеве ПСП «Тернівка» орієнтоване як на рослинницьку галузь, так і на тваринництво. Як повідомив генеральний  директор Арслан Агаєв, виробнича   структура  господарства  складається з тракторної  бригади, автопарку,  токового  господарства,   молочно-товарної   ферми.  В господарстві  утримується   231   голова  великої рогатої худоби,  в тому числі 203 корови. За його словами, це  найбільший  в  Близнюківському районі показник по кількості корів. В господарстві  працює зараз 48 чоловік,   у   тому  числі у тваринництві  17  чоловік.

Під час спілкування с колективом підприємства, Сергій Чернов вручив нагороди Харківської обласної ради. Він високо оцінив професіоналізм працівників та їх внесок у соціально економічний розвиток регіону. «Хочу подякувати вам за сумлінну працю, відданість справі та активну життєву позицію. Відомо, який важкий труд аграрія, і я бажаю вам успіхів і благополуччя вашим родинам», - сказав Сергій Чернов.

Зокрема, заохочувальну відзнаку годинник з логотипом «Голова Харківської обласної ради» Сергій Чернов вручив генеральному директору ПСП «Тернівка», депутату Близнюківської районної ради Арслану Агаєву. Грамоти Харківської обласної ради отримали механізатори підприємства Сергій Дем’янець та Петро Кукушкін.

IMG_5957
IMG_5809
IMG_5947
IMG_5918
IMG_5951
IMG_5872
IMG_5901
IMG_5853
IMG_5882
IMG_5906
IMG_5943
IMG_5931
IMG_5928
IMG_5792

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я