Реконструкція ще одного об’єкту, який сьогодні відвідав голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, відбувається за рахунок Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні з місцевим бюджетом, це комплекс будівель Близнюківської районної лікарні.

Структуру Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» складають: чотири стаціонарні відділення загальною вмісткістю 70 ліжок; терапевтично-неврологічне відділення – 40 ліжок; хірургічно-гінекологічне відділення – 17 ліжок; дитяче відділення – 8 ліжок; інфекційне відділення – 5 ліжок. Також є поліклінічне відділення, прийом в якому ведеться за 15 спеціальностями. В поліклінічному відділенні для зручності надання медичної допомоги розгорнуто 16 ліжок денного стаціонару.

На жаль приміщення відділень не відповідали сучасним вимогам та потребували ремонту, тож було підготовлено проєкт реконструкції будівель лікарні, який отримав фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Таким чином фінансування з ДФРР – 90% від загальної вартості проекту, що складає 43 341,577 тис грн; фінансування з місцевого бюджету – 10% от загальної вартості проекту, що складає 4 815,731тис грн.

Передбачається реконструкція частин приміщень головного корпусу, стаціонарного, будівлі поліклініки та харчоблоку, у тому числі часткове перепланування існуючих приміщень, їх внутрішнє опорядження, ремонт системи опалення, водопостачання та каналізації, реконструкція систем зовнішнього електропостачання, ремонт проїздів і тротуарів на території лікарні. Загальна площа реконструйованих приміщень – 2 561,63 квадратних метри. Роботи розпочаті у січні 2019 року, завершення планується у грудні 2021 року.

Сергій Чернов оглянув деякі приміщення лікарні та поспілкувався з медичним персоналом закладу.

«Планування приміщень передбачає створення комфортних умов для праці медперсоналу і перебування пацієнтів. Важливо, щоб люди мали змогу отримувати лікування комфортних умовах так само як і медики обов’язково мають працювати в сучасних, теплих та зручних приміщеннях, особливо враховуючи виклики, які поставила нам нова хвороба», – сказав Сергій Чернов та подякував медичним працівникам за важливу роботу.

IMG_5542
IMG_5478
IMG_5501
IMG_5505
IMG_5496
IMG_5493
IMG_5522
IMG_5533
IMG_5465
IMG_5528

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я