Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь в урочистостях з нагоди 90 річниці з моменту відкриття Національного аерокосмічного університету ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут».

Очільник обласної ради привітав професорсько-викладацький склад та студентство з визначною річницею в житті університету, який є гордістю не лише Слобожанщини та України, а й всього світу.

«Ваш університет має славетну історію, яка пов’язана з іменами легендарних конструкторів та інженерів таких як, Георгій Проскура, Борис Хохлов, Олег Антонов і багато інших – зробили неоцінений внесок у становлення та розвиток вітчизняного та світового ракето- та літакобудування, – сказав Сергій Чернов. – За роки існування ХАІ по праву став візитною карткою Харківщини. Тому, переконаний, що це свято для усіх, хто так чи інше пов’язав своє життя з аерокосмічною галуззю».

Харківський авіаційний інститут є унікальною освітньою установою, створеною для вирішення питань кадрового забезпечення аерокосмічної галузі, освітній процес якої орієнтований на підготовку фахівців для потреб всього комплексу аерокосмічних підприємств України та спеціалізованих підприємств за її межами.

Університет також став єдиним закладом вищої освіти в державі, що здійснює комплексну підготовку фахівців для авіаційно-космічної галузі за більш ніж 87 спеціальностями. Сьогодні ХАІ – це 8 факультетів, 41 кафедра, 33 спеціальності, майже 7 тисяч студентів і понад 100 тисяч випускників. Це потужний науковий та освітній центр, який поєднує кращі традиції вітчизняної науки й інноваційні розробки сучасності.

Гордість університету, наголосив Сергій Чернов, це кваліфікований науково-педагогічний склад, який передає свої унікальні знання нинішнім студентам.

«Колектив університету ніколи не зупиняється на досягнутому і завжди прагне нових висот. За роки діяльності ХАІ зміг стати об’єднуючою ланкою між Україною та багатьма країнами світу, які виховують тут висококваліфікованих спеціалістів. Саме тому на глибоку повагу заслуговують усі покоління керівників та педагогів, які, без перебільшення, причетні до становлення та розвитку вишу. Недаремно кажуть, що ХАІ – стартовий майданчик, з якого будь-який політ буде вдалим», – зазначив голова Харківської обласної ради.

З нагоди ювілею університету та за значний особистий внесок науковців авіаційного університету Сергій Чернов вручив високі відзнаки: нагородив Грамотою обласної ради професора кафедри мехатроніки та електротехніки Миколу Благодарного; професора кафедри вищої математики та системного аналізу Олександра Головченка; професора кафедри конструкції авіаційних двигунів Юрія Гусєва; завідувача кафедри психології Максима Жидка; начальника студентського конструкторського бюро Олександра Тюріна.

Окрім того, Подяку голови Харківської обласної ради отримали професор кафедри теорії авіаційних двигунів Олег Кіслов; доцент кафедри композиційних конструкцій та авіаційного матеріалознавства Олексій Вамболь; доцент кафедри конструкцій і проєктування ракетної техніки Владислав Середа; завідувач кафедри космічної техніки та нетрадиційних джерел енергії Світлана Сінченко; старший викладач кафедри менеджменту Валентина Гатило.

IMG_7921
IMG_7756
IMG_7833
IMG_7955
IMG_7770
IMG_7832
IMG_7773
IMG_7785
IMG_7804
IMG_7758
IMG_7872
IMG_7776
IMG_7895
IMG_7800
IMG_7878
IMG_7791
IMG_7898
IMG_7909
IMG_7941
IMG_7912
IMG_7806
IMG_7831
IMG_7823
IMG_8007
IMG_7962

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я