Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов під час засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку наголосив на необхідності пришвидшення роботи галузевих департаментів облдержадміністрації та фінансового департаменту зокрема щодо збалансування обласного бюджету.

«Необхідна ретельна ревізія усіх галузей господарювання Харківщини, щоб запропонувати резерви економії та мінімально зменшувати заплановані обсяги фінансування об’єктів капітального будівництва і ЖКГ. У нас цього року передбачалися значні видатки з бюджету розвитку. І кошти на об’єкти треба виділяти зараз, бо на наступній сесії цього робити вже не можна буде. Адже ніхто не зможе у такі стислі терміни пройти процедуру тендерів і організувати виконання робіт.

Маємо брати до уваги, що будь-який об’єкт будівництва – гарантовані робочі місця, заробітна плата, податки, що вкрай важливо для стабілізації ситуації і розвитку регіону», - зазначив Сергій Чернов.

За його словами, в області є низка сфер, які першочергово мають переглянути фінансування, і де джерела економії бюджетних коштів на поверхні. Сюди належать заклади освіти і культури. Приміром, харчування дітей в загальноосвітніх установах не здійснювалося впродовж двох місяців, а це означає, що кошти не витрачалися. Крім того, тепла зима забезпечила великий запас енергоносіїв у всіх галузях.

«Потрібно у максимально стислі терміни узагальнити абсолютно всі напрямки, де є зекономлені ресурси, щоб ми знайшли резерви і збалансували бюджет таким чином, аби не постраждали ні вчителі, ні лікарі, ні працівники культури, ні установи. При цьому будівельні роботи маємо запустити цього року максимально», - наголосив Сергій Чернов.

Він також зауважив, що з понеділка відбуватимуться засідання постійних комісій облради соціально-економічного і бюджетного спрямування. Вони потребують збалансованих показників за галузями, у дохідній і розхідній частинах, аби на пленарному засіданні 28 травня депутати ухвалювали чітко вивірені зміни до обласного бюджету.

IMG_1067
IMG_1092
IMG_1090
IMG_1076
IMG_1087
IMG_1056
IMG_1128
IMG_1061
IMG_1060
IMG_1077
IMG_1066
IMG_1104
IMG_1115
IMG_1118
IMG_1044

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я