За участю очільника Харківської обласної ради Сергія Чернова відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області.

Звертаючись до присутніх, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов наголосив, що у цьому місяці розпочалися перші виплати заробітної плати спеціалізованим медичним закладам регіону від старту Програми медичних гарантій.

«З 1 квітня 2020 року ми перейшли на другий етап медичної реформи. Програма медичних гарантій запрацювала у повному обсязі. З державного бюджету спрямовано кошти для виплати авансу усім закладам охорони здоров’я, – підкреслив Сергій Чернов. – Але станом на сьогоднішній ранок 18 лікарень Харківщини не отримали авансовий платіж від Національної служби здоров’я, а після обіду серед таких залишилося три заклади. Хочу заспокоїти усіх медичних працівників, кошти є, оплати надійдуть найближчим часом».

За словами голови обласної ради, проблема з виплатами полягає винятково в організаційному плані та пов’язана з банківськими установами, але невдовзі питання буде вирішено, а заробітна плата нараховуватиметься своєчасно.

Також Сергій Чернов зауважив, що досі немає механізму передбаченої державою виплати премії до 300% медичним працівникам, які беруть безпосередню участь у протидії вірусу COVID-19.

«На жаль, розмах коронавірусної епідемії щодня зростає. Ми повинні розрахуватися з людьми, у тому числі й за той час, який лікарі вже відпрацювали у складних умовах. Держава має в повному обсязі виконати зобов’язання, які взяла на себе перед медпрацівникам і знайти джерело фінансування», – вважає Сергій Чернов.

Він також закликав депутатів усіх рівнів та органи місцевого самоврядування через засоби медіакомунікації звернутися до своїх громад, аби переконати людей залишатися вдома під час святкування Великодня, так як це найкращий спосіб вберегти себе і своїх близьких від коронавірусу: «Ми повинні бути прикладом, самоорганізуватися, щоб не допустити стрімкого поширення хвороби на Харківщині».

IMG_0771
IMG_0764
IMG_0739
IMG_0730
IMG_0762
IMG_0725
IMG_0767
IMG_0756
IMG_0774
IMG_0709
IMG_0758
IMG_0721

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я