За участі голови Харківської обласної ради Сергія Чернова відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області.

В заході взяли участь депутати обласної ради, представники інших органів місцевого самоврядування, а також виконавчої влади, медичних установ та силових структур.

За інформацією, яку отримали учасники засідання комісії, на Харківщині зареєстровано 32 випадки підозри на захворювання спричиненого коронавірусом COVID-19, один випадок підтверджений. У Харківській області затверджено мережу спеціалізованих закладів охорони здоров'я для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. В області розгорнуто 885 ліжок для надання медичної допомоги «першої хвилі» пацієнтам з коронавірусною хворобою.

Під час обговорення можливих додаткових заходів щодо протидії поширенню коронавірусу, Сергій Чернов заявив, що обласна рада готова організувати позачергову сесію для прийняття невідкладних рішень. «В Харківській обласній раді опрацьовані механізми, щоб за необхідності провести пленарне засідання позачергової сесії в онлайн режимі. Для цього заведені проєкти рішень про зміни до Регламенту та Положення про постійні комісії, з ними можна ознайомитися на офіційному сайті обласної ради. Технічні можливості також дозволяють працювати у такому форматі. Депутатам про це відомо, з ними встановлено зворотній зв’язок».

Голова обласної ради звернувся до представників санітарних установ з проханням стосовно роботи відповідних лабораторій та надання оперативної інформації стосовно стану захворюваності. «Дуже важливо, щоб терміни були скорочені, а люди були упевнені, що вони можуть пройти тестування та оперативно отримати результат».

Сергій Чернов також зазначив, що депутати обласної ради в округах беруть активну участь у допомозі медичним установам, співпрацюючи з органами виконавчої влади.

IMG_8960
IMG_8916
IMG_8944
IMG_9017
IMG_8982
IMG_8967
IMG_8985
IMG_8991
IMG_9062
IMG_9021
IMG_9069
IMG_9129
IMG_9142
IMG_9083
IMG_9183
IMG_9209

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я