Харківський обласний медичний коледж святкує 175-річчя від дня заснування. В урочистостях присвячених ювілею навчального закладу взяв участь голова Харківської обласної ради Сергій Чернов.

Вітаючи педагогів та вихованців училища Сергій Чернов наголосив, що професійний шлях кожної людини починається з непростого й дуже відповідального вибору альма матер, що визначає весь подальший життєвий шлях.

«На роботу у сфері охорони здоров’я йдуть за покликанням. Медицина – серед найгуманніших і найшановніших професій – стояти на сторожі людського здоров’я і життя, – сказав Сергій Чернов. – Високе звання медика вимагає відповідальності та повної самовідданості. Образ медичного працівника завжди асоціюється з надією і захистом, милосердям і чуйністю».

Голова Харківської обласної ради також підкреслив, що запорукою успішної діяльності коледжу майже протягом двох століть є професійні, віддані своїй справі викладачі, «кожен день історії медичного коледжу – це напружена, невтомна, самовіддана праця, і найголовніше – любов до людей та відданість своїй справі».

Під час урочистостей Сергій Чернов вручив директору коледжу Едуарду Хомченко почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава», якою нагороджено колектив закладу за вагомий внесок у розвиток медичної освіти.

IMG_7259
IMG_7164
IMG_7162
IMG_7202
IMG_7216
IMG_7230
IMG_7249
IMG_7239
IMG_7286
IMG_7271
IMG_7279
IMG_7260
IMG_7290

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я