У зв’язку з впровадженням медичної реформи та необхідністю інформування громадян про її перебіг, а також донесенням до мешканців територіальних громад актуальної інформації, в регіоні сформовано Госпітальну раду. Сьогодні відбулось її перше засідання за участю заступника голови Харківської обласної ради Володимира Скоробагача, голови постійної комісії облради з питань бюджету Людмили Немикіної, голови постійної комісії облради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО Володимира Святаша, керуючого справами виконавчого апарату ради Сергія Клименка.

Госпітальна рада є дорадчим органом, але працюватиме постійно. До її компетенції відноситься розробка пропозицій щодо розподілу коштів між членами госпітального округу, створення плану розвитку госпітального округу, реорганізації й перепрофілювання медзакладів, переліку опорних лікарень.

До складу Госпітальної ради входять представники медичних закладів області, профільний заступник голови ОДА, представники об’єднання профспілок та громадських організацій, які представляють інтереси пацієнтів.

Володимира Святаша, голову постійної комісії облради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, реабілітації учасників бойових дій та АТО, обрано заступником голови Госпітальної ради.

В ході сьогоднішнього засідання йшлося і про відповідальність місцевої влади за комунікацію з територіальними громадами адже успіх впровадження медичної реформи залежить від ефективного інформування людей.

«Харківська обласна рада виграла грант Європейського союзу на впровадження проекту «Ефективна первинна медицина в громаді», на базі Асоціації органів місцевого самоврядування сформовано та успішно працює Ресурсний центр, фахівцям якого вдалося налагодити дієву комунікацію з територіальними громадами.

Добре, що проект працюватиме в області до 2021 року, тож досвід, набутий в інформуванні громад щодо реформи первинної ланки медицини, ми зможемо використовувати і під час другого етапу медичної реформи», - зауважила Людмила Немикіна, голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

IMG_6263
IMG_6231
IMG_6234
IMG_6247
IMG_6236
IMG_6253
IMG_6257
IMG_6261
IMG_6262
IMG_6249
IMG_6260
IMG_6269
IMG_6266
IMG_6259
IMG_6273
IMG_6289
IMG_6277
IMG_6293
IMG_6278
IMG_6279
IMG_6306
IMG_6322
IMG_6308
IMG_6329
IMG_6312
IMG_6332

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я