У Будинку рад відбулося засідання постійної комісії обласної ради з правових питань, регуляторної політики, законності, громадського порядку, боротьби з корупцією та злочинністю. На порядку денному – понад двадцять питань.

Депутати обговорили низку питань, зокрема, інформацію про результати діяльності прокуратури Харківщини у 2019 році, а також ознайомились із станом правопорядку в Харківській області за минулий рік, із діяльністю підрозділами поліції у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидією злочинності, забезпеченням публічної безпеки і порядку.

Також члени комісії підтримали затвердження комплексної регіональної Програми забезпечення публічної безпеки і порядку та протидії злочинності на території Харківської області на 2020 – 2022 роки.

Як пояснив директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації Олексій Максимов, прийняття цієї комплексної регіональної Програми дозволить правоохоронними органами області у взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування особливу увагу приділити посиленню протидії окремим видам злочинів; забезпечить підвищення ефективності розкриття та розслідування особливо небезпечних злочинів; сприятиме протидії кіберзлочинності та організованій злочинності; впровадженню системи фіксації правопорушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі; підвищенню інформаційної безпеки; розвитку інформаційно-аналітичного забезпечення та кримінального аналізу; впровадженню комплексних інтелектуальних систем відеоспостереження, тощо.

Програма буде здійснюватися у три етапи: I етап – 2020 рік, II етап – 2021 рік, III – 2022 рік. Загальні обсяги фінансування заходів Програми за рахунок коштів обласного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством, передбачено на рівні 25,1 млн грн.

Комісія також розглянула низку кадрових питань, пов’язаних з продовженням дії контрактів з керівниками обласних комунальних підприємств. Після обговорення було ухвалено відповідні висновки та рекомендації.

IMG_9432
IMG_9467
IMG_9469
IMG_9482
IMG_9479
IMG_9502
IMG_9478
IMG_9522
IMG_9473
IMG_9431
IMG_9511
IMG_9492
IMG_9500
IMG_9506
IMG_9499
IMG_9477
IMG_9488
IMG_9534

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я