Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов взяв участь у першому засіданні Ради розвитку громад та територій Харківської області, що відбулося у малій залі Будинку рад. Серед учасників наради - голова постійної комісії з питань бюджету Людмила Немикіна, керівники територіальних громад, мери міст області.

Йшлося про перспективи реалізації Обласної програми надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва житла в Харківській області на 2019-2021 роки. За умовами програми, коштами обласного бюджету компенсується 40 відсотків розрахункової вартості житла, передбачено 21 квадратний метр на особу і додатково 10,5 на родину.

У попередній період дії відповідної програми, впродовж 2017-2018 років, більше 140 родини учасників бойових дій, у тому числі 14 родин, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, отримали довгоочікуване житло: 52 однокімнатні квартири, 83 двокімнатні та 8 трикімнатних квартир. Підтримка склала понад 30 млн грн.

Протягом 2019-2021 років з обласного бюджету на реалізацію програми заплановано виділення 45 млн грн. 15 млн грн буде освоєно у поточному році й 55 родин учасників бойових дій зможуть придбати нові квартири.

Учасники засідання розглянули також питання розробки схем теплопостачання населених пунктів Харківської області, нарахування плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення й впровадження проєктів з енергоефективності у житловому секторі, стан реалізації на Харківщині національної програми «Велике будівництво», в рамках якої будівництво нових та завершення вже розпочатих об’єктів, зокрема 5 шкіл, 5 дитячих садків, 5 стадіонів. Наголошувалось, що роботи по введенню в експлуатацію нових закладів освіти мають бути завершені до початку нового навчального року. Крім цього, в області планується відремонтувати 76 км доріг та 6 мостів.

IMG_6040_
IMG_5999
IMG_6009
IMG_6031
IMG_6053
IMG_6048
IMG_6094
IMG_6070
IMG_6051
IMG_6071
IMG_6082
IMG_6089

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я