Очільник Харківської обласної ради Сергій Чернов відкрив у Чугуєві семінар, в рамках якого учасники з інших районів краю дізналися про ті соціальні практики Чугуєва, які отримали визнання на всеукраїнському рівні.

За словами Чугуївського міського голови Галини Мінаєвої, здорове місто – це місто, яке створює належні умови для формування, збереження та відновлення здоров’я своєї громади.

«І це стосується усіх аспектів міського розвитку. Дотримуючись сучасних принципів формування соціальних послуг, Чугуїв запровадив та успішно реалізує заходи, що сприяють підтримці сталого розвитку системи охорони здоров’я у громаді», – розповідає Галина Минаєва.

Соціальні послуги надають близько ста фахівців. В результаті реалізованих проектів є позитивні зміни в соціальній сфері, а саме – значне збільшення кількості отримувачів послуг, покращення якості та створення нових соціальних об’єктів.

Голова обласної ради Сергій Чернов вважає, що семінар на Чугуївщині стане своєрідним стартом для підвищення обізнаності і набуття практичного досвіду:

«Громади Харківщини вирішують величезний спектр питань, але інколи для запровадження необхідних та якісних соціальних послуг не вистачає навиків чи компетенцій. Упевнений, що для присутніх керівників та фахівців місцевих рад, представників об’єднаних територіальних громад здобутий на семінарі практичний досвід стане початком втілення нових соціальних проєктів у своїх громадах», – підкреслив він.

Також Сергій Чернов зауважив, що обласна рада завжди намагається знаходити можливості для підтримки ініціатив громад, посилюючи тим самим їх спроможність у забезпеченні мешканців якісними соціальними послугами, поліпшуючи доступ до соціальної та комунальної інфраструктури населених пунктів.

«Тому цьогоріч з обласного бюджету на конкурс "Разом в майбутнє" плануємо спрямувати 40 млн грн. З урахуванням мультиплікаційного ефекту співфінансування проектів на місцях зможемо залучити 80 млн грн на розв’язання локальних проблем громад», – говорить голова облради

IMG_2012
IMG_2031
IMG_2075
IMG_2254
IMG_2131
IMG_2092
IMG_2232
IMG_2134
IMG_2094
IMG_2142
IMG_2206
IMG_2066
IMG_2217
IMG_2074
IMG_2257
IMG_2213
IMG_2032
IMG_2087
IMG_2057
IMG_2178
IMG_2202

.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я