В угорському місті Ерд, що поблизу Будапешту, пройшов Кубок Європи з сумо серед дорослих та юніорів, у якому харків’яни завоювали двадцять дев’ять медалей, у тому числі шість золотих.

Участь у змаганнях взяли понад триста учасників із дванадцяти країн світу. Харківські борці в безкомпромісній боротьбі з найсильнішими атлетами Європи в загальній кількості завоювали двадцять дев’ять медалей, серед яких: шість золотих, тринадцять срібних та десять бронзових нагород.

Зокрема, серед дорослих золото виборола Дарія Коритіна (вагова категорія – до 80 кг) та ще п'ять золотих медалей привезли на Харківщину юніори: Гана Фомицька (вагова категорія – до 70 кг), Святослав Колесник (вагова категорія – до 55 кг), Дмитро Фурман (вагова категорія – до 50 кг), Кирило Сенник (вагова категорія – до 45 кг) та Микола Сенник (вагова категорія – до 35 кг).

Харківська обласна рада вітає сумоїстів із яскравими виступами та тренерський склад із значними досягненнями. Бажаємо й надалі впевнено досягати поставлених цілей та яскравих перемог у майбутньому.

Для дорослих спортсменів змагання в Угорщині були, як один зі етапів відбору до Всесвітніх ігор 2021 року. А також цьогоріч на сумоїстів очікує чемпіонат Європи, який у квітні відбудеться в столиці Азербайджану та у вересні чемпіонат світу, що проходитиме у Польщі.

1
2
3
4
5
6
7

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я